حقایقی درباره ویاگرا که نمی‌دانید!

دسته: آموزش روابط زناشویی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۵

 Chrysanthemum

ویاگرا را به عنوان دارویی می‌شناسند که باعث بالا رفتن شور و هیجان رابطه‌ی جنسی می‌شود و یکی از شایع‌ترین داروها برای درمان نعوظ ناقص است. اگرچه برای نعوظ طولانی‌تر هم از این دارو استفاده می‌شود، اما نکات جالبی درباره‌ی آن وجود دارد که شاید تا به حال نمی‌دانستید.

280px-Viagra_in_Pack

ویاگرا می‌تواند بر بینایی شما اثر بگذارد: تحقیقات نشان می‌دهد که مواد فعال موجود در ویاگرا که به آن سیلدنافیل می‌گویند در روند فعالیت آنزیمی دخالت می‌کند که می‌تواند سیگنال‌های نور را از شبکیه به مغز منتقل کند. وقتی این دارو را در دوز بالا مصرف می‌کنید می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی در بینایی شود. در واقع مصرف زیاد آن به تیرگیِ بینایی، تغییر رنگ‌ها و حساسیت به نور می‌انجامد.
ویاگرا برای زنان: با وجود آنکه بسیاری از کمپانی‌های پزشکی ادعا می‌کنند که دارویی شبیه ویاگرا برای زنان ساخته‌اند که باعث می‌شود رابطه‌ی جنسی برای آنها لذت بیشتری داشته باشد، اما باید گفت که تمام این ادعاها بی اساس است. در واقع هیچ دارویی در بازار وجود ندارد که به تأیید سازمان FDA رسیده باشد و تأثیراتی شبیه ویاگرا داشته باشد که بتواند خون بیشتری را به سمت کلیتوریس به منظور بالا بردن لذت جنسی بیشتر پمپاژ کند.
مانع از دردهای قاعدگی می‌شود: زنانی که از دردهای خفیف یا شدید قاعدگی رنج می‌برند می‌توانند با مصرف ویاگرا آن را کاهش دهند. تحقیقات نشان می‌دهد سیلدنافیل سیترات که ترکیب فعال موجود در ویاگرا است می‌تواند باعث اتساع رگ‌های خونی شده و درد ناحیه‌ی لگنی را کاهش دهد.
کاهش چربی شکمی: ویاگرا کمکتان می‌کند که بتوانید چربی شکمی‌تان را بسوزانید و از طرفی خطر چاقی را کاهش می‌دهد. در تحقیقی که بر روی موش‌ها صورت گرفت مشخص شد که سلول‌های چربی‌ سفید که در اطراف باسن و کمر بسیار فراوان‌اند به سلول‌های قهوه‌ای مایل به خاکستری تبدیل می‌شوند که قادرند از غذای هضم شده، انرژی لازم را سوزانده و آن را به گرما تبدیل کنند. بنابراین، این میان ویاگرا در قالب گزینه‌ای امیدوارکننده می‌تواند با مشکلات مربوط به وزن مبارزه کند.
منبع: thehealthsite
ترجمه: آلو دکتر
بازنشر: همسران امروزی

نوشته شده توسط:admin - 813 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: