همه چیز در مورد پشت صحنه فیلم های مبتذل و غیر اخلاقی

دسته: آموزش روابط زناشویی
11 دیدگاه
پنجشنبه - 10 فروردین 1396

همه چیز در مورد پشت صحنه فیلم های مبتذل و غیر اخلاقی

يكي از قدرتمند ترين نيازها و غرايزي كه در انسان وجود دارد غريزه جنسي است. نياز جنسي مانند نياز به آب و غذا از نيازهايي است كه بايستي از روش صحيح ارضاء گردد. شكل گيري و غليان نياز جنسي در انسان با بلوغ جنسي آغاز مي شود و در همين زمان است كه نيازمند قوانيني براي نظام مند كردن اين نياز فطري و غريزي هستيم. همانگونه كه ارضاء نياز به غذا بايد از مسير حلال و غذاهاي طيّب و مفيد باشد، ارضاء غريزه جنسي نيز بايد قانونمند و از راههاي صحيح صورت گيرد. همانگونه كه دزدي براي رفع نياز گرسنگي منجر به هرج و مرج و مفاسد مختلف فردي و اجتماعي مي گردد، ارضاء شهوت جنسي به غير از روش معقول و نظام مند نيز منجر به مفاسد مختلف فردي، خانوادگي و اجتماعي و هم مفاسد اخروي و معنوي مي گردد.

 

 

رازهای پشت صحنه ی فیلم های مبتذل 

 حالا با هم ببینیم حقیقت هایی که در پشت پرده این فیلم ها پنهان است و تمام سعی شان این است که شما آز آن خبر نداشته باشید را برایتان بازگو می کنیم:

 

1- در واقع، ستاره های فیلم مبتذل پیمانکاران مستقل هستند و به عنوان شغل آن ها تلقی می شود. این بدان معناست که آنها باید استعداد و هوش بازاریابی خود را نشان دهند تا بتوانند نظر بیشتری را جلب کنند و بتوانند فروش بیشتر داشته باشند.

 

2- هر فیلم از چند بخش تشکیل شده یک فیلم نامه یک کارگردان چند بازیگر و تصویربردار و………و البته در کنار اینها یک منشی صحنه،یک فیلم نامه تهیه میشود و نقش آفرینان این فیلم نامه در سکانس های مختلف باید صدا و حرکاتی که در فیلم نامه درج شده را به اجرا بگذارد شاید به نظر شما در اینگونه  فیلم ها دو نفری که در حال رابطه هستند و دارند این رابطه را بر حسب میل خود انجام میدهند سخت در اشتباهید، در حالی که این بازیگران هستند که اختیاری از خود ندارند باید صحنه به صحنه را طبق سناریو فیلم نامه بازی کنند.

 

3- قبل از شروع تصویربرداری،بازیگران فیلم های مبتذل با جدیدترین شیوه ها گریم و آرایش می شوند تا بتوانند جذابیت خود را نشان دهند.

4- جالبتر اینکه پخش این فیلم ها برای شبکه های داخلی ممنوع بوده و تنها شبکه های خصوصی مجاز به پخش این برنامه ها میباشند  البته برای شبکه های ماهواره ای محدودیتی وجود ندارد.

 

5- در اینگونه فیلم ها رابطه مقعدی امری بسیار آسان و همراه با لذت نشان داده میشود جالب است که بدانید که این فقط یک نمایش است زیرا این رابطه دردآور گاهی باعث می شود این بازیگران زن مجبور به ترک وعده غذایی شاندر آن روز شوند.

 

6- اکثر بازیگران فیلم های مستهجن انواع عمل های جراحی را بر روی خود انجام داده اند از جمله جراحی های زیبایی صورت،سینه،باسن،واژن و …

 

7- اکثر فیلم های مستهجن بالای 30 دقیقه تولید می شوند  و در پایان آن، مرد بازیگر به انزال می رسد و امروزه می بینیم که چنین چیزی به هیچ وجه طبیعی نیست و غیر ممکن است مگر با استفاده از انواع قرص ها و مکمل ها و …

 

8- این فیلم ها به هیچ وجه در یک روز ساخته نمی شوند و در چند روز تصویربرداری می گردند و با تدوین حرفه ای به کاربر القا می کند که در یک روز ثبت شده است.

 

9 – سازندگان این فیلم ها به دنبال کسب تجارتی سودمند هستند که علاوه بر دست یافتن به این مهم بر افکار ما نیز تسلط پیدا کرده و رفتار و عمل ما به صورت خودکار به سمتی که  آنها میخواهند کشیده میشود  که همانا شهوترانی تحریک شده و نیاز جنسی کاذب و احساس کاذب جنسی که ناشی از توهم و خیال میباشد و جوان یک گلوله آتش شهوت میشود  دست می یابند که مشکلاتی نظیر خود ارضایی و روابط نامشروع و خیانت و هرزگی  و بیماری های روانی نظیر افسرگی و زنای ذهنی را در پی دارد.

 

هدف از تولید فیلم های مبتذل و غیر اخلاقی چیست؟

جامعه ای که افرادش تمامی دل مشغولیه جوانانش این موارد باشد از درون متلاشی میشود و در این جامعه دیگر پیشرفت ترقی صورت نمیگیرد که البته مهمترین هدفشان هم همین است که با ساختن و پخش فیلم های هرزه نگاری به این قصد خود دست مییابند.

 

آثار فاجعه آمیز نگاه کردن به فیلم های غیراخلاقی(مبتذل) را می‌‌توان اینگونه برشمرد :

 

۱٫ کاهش شدید عشق:

چنین افرادی از توان عاطفی کمتری برخوردارند و در روابط عاشقانه توفیق کمتری کسب می‌کنند.

 

۲٫ تاثیرات فیزیولوژیک:

سلامت جنسی انسان که تأثیر عمیقی در سلامت جسمی‌ و روانی او دارد، حاصل ارضاء معقولی است که در پی تحریک واقعی و نیاز حقیقی فیزیولوژی بدن اتفاق افتاده باشد. عدم حفظ این عدم تعادل، از عقلانیت انسان می‌کاهد و او را وادار به گناه می‌کند.

 

۳٫ تضعیف انسانیت:

جنبه جنسی بسیاری این افراد، عاری از ویژگی‌های انسانی می‌‌شود. آنها یک حالت «من غریبه» (جنبه تاریک) را توسعه می‌‌دهند که محور آن، شهوت جامعه ستیز و عاری از اکثر ارزش‌ها است.

 

مشاهده مکرر و زیاد آن و در دسترس همه بودن این نوع فیلم‏ها (حتی به عنوان آموزش) باعث شکستن قبح و زشتی اموری است که اسلام، عقلاء و عرف جامعه آنها را زشت و قبیح می‌‏شمارند. حتی انسان‏های مۆدب و با نزاکت از بیان و ذکر برخی الفاظ که مستقیما اشاره به یکی از اعضاء بدن انسان می‌‏کند، اکراه دارند و آن را زشت و ناپسند و قبیح می‌‏دانند چه رسد به این که به مشاهده و تجزیه و تحلیل آن بپردازند

 

۴٫ از بین رفتن عفت عمومی‌ و اجتماعی در درازمدت:

کسانی که اینگونه فیلم ها را تماشا می کنند در برخورد با افراد دیگر در اجتماع نگاه جنسی دارند و شیطان همیشه برای گمراه کردن آنها امید دارد. زیرا آنها برای گمراهی و انحراف از مسیر الهی آمادگی لازم را دارند.

 

۵٫ نقش بستن تصاویر جنسی در مغز:

در این جا بهتر است که به تجربه دکتر روان شناس، «مک گاف» در دانشگاه کالیفرنیا بپردازیم. یافته‌های او (که بسیار ساده شده اند) نشان می‌‌دهند که خاطرات تجربه‌هایی که به هنگام تحریکات احساسی (مثل تحریک جنسی) رخ می‌‌دهند، توسط هورمون غده آدرنال در مغز می‌‌نشینند و پاک کردن آنها دشوار است. این فرض می‌‌تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه‌نگاری و هرزه‌بینی را توصیف کند. خاطرات نیرومند تحریکات جنسی از تجربه‌های گذشته، خودشان را در صحنه مغز حفظ می‌‌کنند و مرتباً به ذهن خطور می‌‌کنند و فرد را از لحاظ شهوانی تحریک می‌‌کنند. اگر او به هنگام این تخیلات، استمنا کند، باعث تقویت پیوند بین تحریک جنسی و اوج لذت جنسی می‌‌شود که همراه با منظره ویژه یا تکرار پی‌درپی آن صحنه در ذهن خواهد بود.

 

۶٫ تأثیر بر رفتار جنسی:

برخی از جامعه‌شناسان آلمانی ادعا می‌‌کنند که «عادت بیمارگونه‌ دیدن عکس‌ یا فیلم‌های پورنو (سکسی)» بر رفتارها و برخوردهای جنسی «معتادان پورنو» تأثیر منفی دارد. تا ‌جایی که این بیماران، از انجام سکس عادی و عشق‌ورزی لذتی نمی‌‌برند. کاربرانی که داوطلبانه برای ترک اعتیاد خود به روانکاو مراجعه کرده‌اند، اعتراف می‌‌کنند که «دیدن پورنو، به بخش جدایی‌ناپذیر ارضای جنسی آنان تبدیل شده است» و آنان نمی‌‌توانند بر «وسوسه و نیاز» دیدن این تصاویر غلبه کنند.

 

۷٫ انزوا و کاهش روابط اجتماعی:

پژوهشگران آلمانی معتقدند که اعتیاد به دیدن فیلم ها و تصاویر پورنو‌، هم‌چنین سبب انزوا و دوری فرد از اجتماع و کاهش روابط اجتماعی او می‌‌شود.

 

۸٫ تحلیل توان عقل:

هر قدر که اطلاعات موجود در ذهن، منظم‌تر و دارای عناوین کمتری باشد،‌ دسترسی عقل به آنها برای پردازش‌های جدید، مهیاتر خواهد بود. اما وجود داده‌های فراوان و متعدد که فضای ذهن را بی جهت پر کرده باشند و با تکرار درگیری ذهنی و رفتار بیرونی، تقویت شده باشند، باعث می‌شود توان عقل را به مقدار چشمگیری کاهش دهند، چه رسد جایی که این داده‌ها، دارای تاثیر بر هورمونهای مختلف نیز باشد که تأثیرات ارگانیک را نیز درپی داشته باشد.

۹٫ سقوط شخصیت زن و مرد و تبدیل شدن به وسیله‌ای برای اشباع هوس‌های سرکش:

با پرداختن افراطی فرد به مسائل جنسی، شخصیت او به شخصیتی شهوانی تبدیل خواهد شد که تداعی‌ها و برداشت‌های وی با کوچکترین ارتباطی (حتی توهمی) رنگ جنسی به خود می‌گیرد. کارکرد افراد برای چنین فردی تنها ارضاء غریزه جنسی است و اهتمام خود او نیز صرفا بر ارضاء همین بعد وجودی خویش است.

 

۱۰٫ آسیب جسمی‌:

علم پزشکی هنوز تا مرز شناخت بسیاری از بیماری‌ها فاصله ای طولانی دارد و چه بسا اموری که در زندگی روزمره ما وجود داشته باشد و ما به عنوان امور مفید از آنها استفاده کنیم، در آینده ای نزدیک ضرر آنها از نظر پزشکی ثابت شود. بنابراین اگرچه تاکنون برای هرزه‌بینی، اثر جسمانی مستقیم تشخیص داده نشده است (و احتمال این وجود دارد که با پیشرفت علم مشخص گردد) ولی قطعا اثر غیرمستقیم دارد. یعنی نگاه به عکس و فیلم‌های مبتذل غالبا موجب تحریک سیستم عصبی خودکار (سمپاتیک و پاراسمپاتیک) و تحریک شهوت می‌گردد؛ هم زمان ضربان قلب و تعداد تنفس افزایش پیدا می‌کند؛ ترشح برخی از هورمون‌ها در خون بالا رفته و تعادل هورمونی و روانی شخص برای دقایقی و گاه ساعت ها و گاه روزها به مخاطره می‌افتد. اگر این رفتار به مدت طولانی ادامه یابد آثار آن همه عمر فرد را در بر خواهد گرفت.

 

۱۱٫ پرخاشگری:

هرزه‌بینی نه تنها بر ذهن فرد تاثیر مخرب می‌گذارد بلکه افراد را تشویق می‌کند تا از نظر جنسی بیشتر حالت سلطه جو و پرخاشگر داشته باشند.

با پرداختن افراطی فرد به مسائل جنسی، شخصیت او به شخصیتی شهوانی تبدیل خواهد شد که تداعی‌ها و برداشت‌های وی با کوچکترین ارتباطی (حتی توهمی) رنگ جنسی به خود می‌گیرد. کارکرد افراد برای چنین فردی تنها ارضاء غریزه جنسی است و اهتمام خود او نیز صرفا بر ارضاء همین بعد وجودی خویش است.

 

۱۲٫ مقایسه:

به دنبال مشاهده این‏گونه فیلم‏ها، افراد مجرد در آینده به مقایسه آنچه در فیلم دیده‏اند و آنچه از همسر خود سراغ دارند می‌‏پردازند و در نتیجه نقایص و کمبودها و ضعفهای احتمالی خود و همسر خویش در ذهن فرد برجسته شده و چه بسا باعث کاهش تمایل و علاقه به همسر انتخاب شده خود می‌‏شود و به تدریج کانون خانواده را دچار اختلال و فروپاشی می‌‏کند.

 

۱۳٫ دیدن عکس‌ها و فیلم‌های مبتذل،

به ویژه جوانان را، در یک حال تحریک دائم قرار می‌دهد، تحریکی که سبب کوبیدن اعصاب آنان و ایجاد هیجان‌ های بیمارگونه عصبی و گاه سرچشمه امراض روانی می‌گردد.

 

۱۴٫ سستی ایمان:

این گناه، پیوند انسان با خدا را سست و در صورت استمرار، این پیوند را قطع و ایمان او را زایل می‌‌گرداند؛ غریزه جنسی انسان را به طور افراطی تحریک کرده؛ او را از فعالیت‌های مثبت انسانی بازداشته؛ به سمت ارتکاب فحشا و منکرات سوق می‌دهد. بدین وسیله انسانیت انسان که سرمایه وجودی انسان است را از او سلب می‌کند.

 

۱۵٫ محروم شدن از شیرینی و لذت انس با خدا:

هشیار بودن این تصاویر در ذهن و مرور دائمی و ناخودآگاه آن، حضور قلب را در عبادات به خطر می‌اندازد و تکرار نافرمانی خدا، بهره رابطه با او را از لذت می‌اندازد.

۱۶٫ مردن دل‌ها و افسردگی:

همانگونه که روایات نیز بر این امر تصریح دارند، ولنگاری جنسی و ارتباطی، باعث بروز قساوت قلب می‌شود و مرگ معنوی و روانی قلب را درپی دارد.

۱۷٫ تاثیرات منفی در زندگی زناشویی:

شاهده مکرر و زیاد آن و در دسترس همه بودن این نوع فیلم‏ها (حتی به عنوان آموزش) باعث شکستن قبح و زشتی اموری است که اسلام، عقلاء و عرف جامعه آنها را زشت و قبیح می‌‏شمارند.

 

حتی انسان‏های مۆدب و با نزاکت از بیان و ذکر برخی الفاظ که مستقیما اشاره به یکی از اعضاء بدن انسان می‌‏کند، اکراه دارند و آن را زشت و ناپسند و قبیح می‌‏دانند چه رسد به این که به مشاهده و تجزیه و تحلیل آن بپردازند.

 

18- کاهش شدید عشق:

چنین افرادی از توان عاطفی کمتری برخوردارند و در روابط عاشقانه توفیق کمتری کسب می‌کنند.

 

تماشاي فيلم‌هايي كه با تصاوير جنسي همراهند، در درازمدت به عللي كه به آن اشاره مي‌كنم به از هم گسيختگي روابط زناشويي مي‌انجامد :

 

• كاهش اعتماد به نفس
تماشاي فيلم‌هاي جنسي با توجه به رفتارهاي اغراق‌آميز بازيگران كم‌كم باعث مي‌شود زوجين درباره طبيعي‌بودن عملكرد جنسي خود دچار ترديد شوند و خود را بسيار ضعيف‌تر از آنچه هستند، بپندارند و از روابط زناشويي بيش از گذشته فاصله بگيرند.

• مقايسه منفي
جذابيت‌هاي اغراق‌آميز و تصنعي چنين فيلم‌هايي گاهي باعث مي‌شود جذابيت‌هاي همسر، كمرنگ شده و با تشديد بي‌ميلي جنسي همسر، ميزان فعاليت جنسي زوجين از مقدار فعلي نيز كمتر شود.

• تقليد
برخي رفتارهاي بازيگران اين فيلم‌ها با وجود جذابيت‌هاي بصري، گاه بسيار دردناك و آسيب‌زننده است و زوجين نا آگاه كه سعي در تقليد از آن دارند، موجب بي‌رغبتي همسر به روابط زناشويي مي‌شود.

• وابستگي
تماشاي اين دست فيلم ها باعث اعتياد به ديدن آنها مي گردد و ترك اين اعتياد امري مشكل خواهد بود. همچنين تحريك جنسي فقط با ديدن آن فيلم ها حاصل مي گردد و تحريك و لذتي كه از همسر حاصل مي گردد كاهش مي يابد.

قوانيني كه خداوند متعال براي زندگي انسان تشريع فرموده است با توجه به علم نامتناهي خداوند كه خالق انسان مي باشد، بوده و تمام ويژگي هاي جسمي و روحي، دنيوي و اخروي انسان را مد نظر قرار داده است و طوري تنظيم گرديده كه انسان را به سوي زندگي مطلوب سوق دهد و او را به كمال و رشد و پيشرفت و قرب الهي كه هدف از آفرينش انسان است برساند. دوست عزيز در برخي از موارد فلسفه و حكمت احكام الهي در احاديث و روايات ما ذكر گرديده است ولي بسياري ديگر از احكام نيز وجود دارند كه ما اطلاعي از دلايل آنها نداريم، ولي امروزه تحقيقات علمي، بسياري از اين احكام را توجيه عقلاني نموده است. پس بهترين راه براي سلامت و رشد در زندگي، پيمودن مسير شرع و قوانين الهي مي باشد.

درمان مشكل اعتياد مجازي (ديدن تصاوير مستهجن):

توجه: ممكن است اين موارد درنظر بعضي ساده جلوه كند، ولي هنگام عمل روشن مي شود كه اثر معجزه آسايي دارد.

* ازدواج در نخستين فرصت: ازدواج، تاثير قابل توجهي در مبارزه بااين انحراف جنسي دارد.

* اجتناب ازتحريكات مصنوعي: مانند رمان هاي عشقي، فيلم ها و عكس هاي شهوت انگيز.

* داشتن برنامه فشرده و تمام وقت: براي تمام شبانه روز خود، برنامه تنظيم كنند، به طوري كه وقت بيكار و بدون برنامه نداشته باشند. تفريح و ورزش را هم حتما در برنامه داشته باشيد.

* بايد عادتي جانشين عادتي گردد: روانشناسان مي گويند: براي ترك يك “عادت بد” حتمابايد سراغ “عادت خوب” رفت و آن را جانشين عادت بد نمود.

* پرهيز از مطلق تنهايي: هرگز تنها نباشيد. تنهايي، محيط كاملا مناسبي براي پرورش ميكروب اين اعتياد است.

* تلقين و تقويت اراده: “تلقين” نيز در مبارزه با اين عادت، رل مهمي را بازي مي كند. به گفته و اعتراف افرادي كه مبتلا به سايت هاي غيراخلاقي بوده اند: نخستين گام در اين راه “اراده وتصميم” است.

* پرهيز كامل از منحرفين: از معاشرت و همنشيني با افراد منحرف و مبتلا به اين عادت، درهمه أوقات، بايد دوري جست.

– نكتۀ نهايي:

براي قطع كردن أعمال گناه سعي كنيد با مشغوليت پر نشاطي كه براي خود ايجاد مي كنيد، به يكباره از آن دست بشوييد و نگذاريد حتي دقايقي شيطان به سمت شما بيايد؛ روي پاي خود محكم بايستيد و نفس عميق بكشيد و بارها با خود تكرار كنيد كه “مي توانم”. با ورزش و مشغوليت هاي صحيح در تن و فكر خود خستگي ايجاد كنيد تا فضاي خالي براي جولان شيطان وجود نداشته باشد.

ضمناً براي جلوگيري از مشكلات زندگي به مقولۀ ازدواج بيشتر فكر كنيد. صحبتي با والدين داشته باشيد تا مقدمات ازدواج برايتان ايجاد شود و همچنین اگر شرایط ازدواج ندارید به فرموده ی پیامبر اکرم (ص) روزهایی در هفته را روزه بگیرید تا از فشار جنسی تان کاهش یابد.

گردآوری و تنظیم : سایت آی همسر

برگرفته از  ،diply.com ،قلم صنع ،عصر ما،پاسخگو

 


نوشته شده توسط:آی همسر - 82 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹۶۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی یکشنبه 28 خرداد 1396 - 12:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خسته نباشید ببخشید سوال داشتم در مورد همین فیلم ها

  admin پنجشنبه 1 تیر 1396 - 10:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام مهدی جان
  خب سوال هات رو بپرس منتظریم

مهرداد دوشنبه 9 مرداد 1396 - 1:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اعوذبالله من الشیطان الرجیم
با سلام
خیلی ممنون از وبلاگتون که اینطور آگاهی ها را به جوانان میده . استفاده کردیم . متأسفانه الان اکثر جوانانمون به خاطر بیکاری نشسته تو گوشه ای فقط و فقط کارش شده وبگردی که آخرش تبدیل به ولگردی میشه که اعتیاد میاره و روز به روز بدتر هم میشه. موفق باشید و پیروز در تمام مراحل زندگیتون.

  admin دوشنبه 9 مرداد 1396 - 1:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام مهرداد جان
  خیلی ممنون از اینکه نظرت رو با ما در میون گذاشتی
  امیدواریم شما و تمام جوانان این سرزمین راه درست رو انتخاب کنید و موفق باشید

feredrik پنجشنبه 26 مرداد 1396 - 3:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون از مطالب مفید و با ارزشتون که برای جوانان آماده کرده اید تا در دام شیطان نیفتند

ناشناس پنجشنبه 30 شهریور 1396 - 11:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وضعیت خیلی بد شده بخصوص دسترسی کودکان راحت تر شده

  admin پنجشنبه 30 شهریور 1396 - 1:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام دوست عزیز
  بله متاسفانه و لازمه که والدین نظارت داشته باشند بر رفتار کودکان.

امیر دوشنبه 13 آذر 1396 - 8:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام، سوال ات زیادی در این گونه فیلم ها نقش میبندد، اولین سوال اینکه در حین برقراری روابط جنسی از مقعد زنان بازیگر به سرعت آلت تناسلی مرد را در دهان خود فرو برده و شروع به تحریک مرد میکند، چطور همچین چیزی ممکن است؟
سوال دوم اینکه بعد از رابطه مقعدی فورا رابط مهبل برقرار میشود در صورتی که اصلا وقفه ای در این بین محسوس نیست که آیا طرفین به شستن و ضد عفونی نمودن آلات تناسلی مشغول شده و ببینده ابدا این موضوع را متوجه نیست، چطور ممکن است؟
سوال سوم روابط جنسی بیشتر آقایان ارضاء شده و منی خود
را حتی در دهان و صورت زن میزیزد؟
سوال بعدی این که در یک رابطه بعضا یک خانم با چند آقا رابطه جنسی مقعدی و مهبلی، حتی همزمان دهانی برقرار میکنند چطور همچین مسائلی را باید توجیج کرد؟
لطفا به ایمیلمهم پاسخ ها را ارسال بفرمایید

علی دوشنبه 12 فروردین 1398 - 12:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت شما عزیزان بندهی حقیر یک سوال داتشتم وانهم این است که ایا عوازض استمناء ودیدن فیلم های پورنو بعد از ترک آن کار ازبین می رود یا خیر لطفا با سخ صریح وکامل داده شود ؟

نقاش دوشنبه 15 مهر 1398 - 2:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خودارضایی بعد از ترک ، عوارضش از بین نمیره که بماند ، بدتر هم میشه.

صفی الله سه شنبه 5 فروردین 1399 - 0:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام علیکم ورحمه الله. بعد از سلام تشکر میکنم از این نوشته ارزشمند در مورد فیلم های مستهجن.
اگر میشه جواب سوالات آقا علی را در کامنت بنویسید ممنون میشم.