مطلب ویژه

» خانه و خانه داری » طراحی داخلی فروشگاه لباس مدرن و تونلی شکل

تاریخ انتشار : 1396/10/05 - 15:18

طراحی داخلی فروشگاه لباس مدرن و تونلی شکل

سایت آی همسر- خانه و خانه داری طراحی داخلی این فروشگاه لباس در میامی با الهام از فضای تونلی شکل طراحی و اجرا شده است. این فروشگاه با تم مدرن دارای ۲۴ پانل سفید رنگ است که در سراسر طول فروشگاه قرار گرفته اند تا در ترکیب با هم فضایی شبیه به تونل ایجاد کنند. […]

سایت آی همسر- خانه و خانه داری

طراحی داخلی این فروشگاه لباس در میامی با الهام از فضای تونلی شکل طراحی و اجرا شده است.

این فروشگاه با تم مدرن دارای ۲۴ پانل سفید رنگ است که در سراسر طول فروشگاه قرار گرفته اند تا در ترکیب با هم فضایی شبیه به تونل ایجاد کنند.

طراحی توسط شرکت معماری و طراحی داخلی OHLAB، در مرکز شهر میامی و با ایده ای مفهومی شکل گرفته است.

در نما و ویترین فروشگاه دو حلقه درخشان قرمز رنگ و که نشان دهنده آرم نام تجاری فروشگاه است قرار گرفته که مانند یک دوربین دوچشمی با نگاه کردن از درون آنها  پانل های سفید در سراسر طول فروشگاه فضایی کاملا تونلی را به تصویر می کشند.

در انتهای فضای فروشگاه و انتهای پانل ها، یک پانل گرافیکی به صورت سه بعدی قرار گرفته که فضا را بیشتر از واقعیت و از محدوده فروشگاه فراتر نشان می دهد در واقع این پانل سه بعدی با ایجاد خطای دید احساس تداوم تونل در فواصل بیشتری را القا می کند.

فاصله بین هر یک از پانل ها طیف وسیعی از کاربردها مانند نمایش محصول، ذخیره سازی یا مکانی برای نشستن محسوب می شود که همه به صورت یک طراحی یکپارچه در فضا گنجانده شده است. همچنین، وجود پانل ها و کف سفید رنگ، سبب می شود تا محصولات به قدر کافی جلب نظر کرده و به چشم آیند.

تحریریه دکوبوم

منبع:  contemporistمنبع
——————————————————————————
گردآوری و تنظیم:سایت آی همسرارسال دیدگاه