مطلب ویژه

» سلامت خانواده » بیماران در تماس با ۱۴۹۰ از مصرف خودسرانه دارو منع می شوند

تاریخ انتشار : 1396/07/20 - 13:33

بیماران در تماس با ۱۴۹۰ از مصرف خودسرانه دارو منع می شوند

سایت آی همسر- سلامت خانواده به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،طلعت قانع اظهارداشت: تماس های تلفنی با مرکز ۱۴۹۰ سازمان غذا و دارو به دلیل فعالیت شبانه روزی این مرکز افزایش داشته و کارشناسان این مرکز نیز به درستی و راهنمایی های مناسب توضیحات کاملی را به تماس گیرندگان ارائه می دهند. وی افزود: بیشترین […]

سایت آی همسر- سلامت خانواده

بیماران در تماس با ۱۴۹۰ از مصرف خودسرانه دارو منع می شوندبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،طلعت قانع اظهارداشت: تماس های تلفنی با مرکز ۱۴۹۰ سازمان غذا و دارو به دلیل فعالیت شبانه روزی این مرکز افزایش داشته و کارشناسان این مرکز نیز به درستی و راهنمایی های مناسب توضیحات کاملی را به تماس گیرندگان ارائه می دهند.

وی افزود: بیشترین سئوالی که از این مرکز پرسیده و توسط کارشناسان پاسخ داده می شود «عوارض جانبی داروها» است که شاید بسیاری موارد برای بیماران مثمر ثمر بوده است و به همین دلیل افتخار می کنیم که توانسته ایم بسیاری از بیماران را از مصرف خودسرانه داروها منع کرده ایم.

قانع ادامه داد: مصرف دارو در بارداری و شیردهی و همینطور اطلاعات کلی و عمومی از داروها و نحوه مصرف آنها بیشترین نوع سئوالاتی بوده که از کارشناسان این مرکز استعلام و سوال کرده اند.

انتهای پیام/ منبع
——————————————————————————
گردآوری و تنظیم:سایت آی همسرارسال دیدگاه