استفاده جانبازان زیر۲۵ درصد ازسهمیه کنکور | مجله آی همـســر؛سایت خانواده موفق
همواره به همسر خود وفادار باشید.
خوش آمدید به آی همـسر - امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
خانه » اسلایدر » استفاده جانبازان زیر۲۵ درصد ازسهمیه کنکور
استفاده جانبازان زیر۲۵ درصد ازسهمیه کنکور

استفاده جانبازان زیر۲۵ درصد ازسهمیه کنکور

سایت آی همسر- جوانان

میگنا: غلامرضا شرفی در گفتگو با مهر ضمن تاکید بر لزوم انجام کار کارشناسی برای اختصاص سهمیه پنج درصدی در کنکور سال ۹۷ افزود: تعداد بسیاری از رزمندگان ما در دوران هشت سال دفاع مقدس به دلیل گستردگی جنگ و تهدیداتی که نیروهای مومن و خط مقدم را درگیر خود کرده بود، میزان جانبازی شان زیر ۲۵ درصد است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در بحث پنج درصد امتیاز اختصاص یافته در کنکور۹۷ به جانبازان زیر ۲۵ درصد و رزمندگان با سابقه حضور ۶ ماهه در جبهه باید در برخی از حوزه ها به ویژه در زمینه تحصیلات عالی، کار کارشناسی انجام شود تا به طور مثال در حوزه امرار معاش، برای آنان فوق العاده هایی در نظر گرفته شود.

وی با ابراز امیدواری از اینکه در خیزهای بعدی فرصت های بیشتری برای ارائه استدلالهای بهتر در این باره فراهم شود، گفت: متاسفانه نظام آماری کشور هنوز به طورسنتی اجرا می شود و به رغم افزایش سه برابری جمعیت نسبت به گذشته و به تناسب آن تعریف توسعه سه برابری و سریع شدن آهنگ رشد، اما در این باره تاکنون یک نظام متناسب و رو به رشدی را نداشته ایم.

شرفی افزود: متاسفانه بخشی از این ساختار که از رژیم گذشته به جای مانده، دستگاهها و نهادهای دولتی ما را به آن مبتلا کرده است.منبع
——————————————————————————
گردآوری و تنظیم:سایت آی همسر


مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به روان پزشک و مشاور جهت تشخیص و درمان دانست.© کلیه حقوق مادی و معنوی برای سایت « آی همسر » محفوظ می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب تنها با درج لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.

طراح ، سئو و بهینه سازی توسط :